Bilmappe, PVC, Corrado
Sort (01)
| Materiale | PVC |
| Høyde | 0,2 cm |
| Bredde | 16,3 cm |
| Lengde | 23,4 cm |
| Størrelse | 16,3 cmx0,2 cmx23,4 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 49/15.5 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 36 cmx50 cmx15 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Frankrike |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI2793901 | 20123 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 64,00 kr
Fra 240,00 kr
Fra 19,00 kr
Fra 260,00 kr
Fra 490,00 kr
Fra 200,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |