Et robust pizzabrett fra Wooosh-merket laget av dampet europeisk bøketre. Dette pizzabrettet har den ideelle størrelsen og formen for å kutte og servere pizzaen din uten problemer. Bøketreet er vakkert utført og gir en solid overflate. Et ideelt underlag for å kutte pizzaen din uten å skade kniven. Det naturlige treet med sine vakre treårer gir varme og eleganse til bordet ditt. Det perfekte pizzabrettet for en komplett pizzaopplevelse. Made in Europe.
Wood brown
| Materiale | Bøketre |
| Lengde | 2 cm |
| Diameter | 33 cm |
| Vekt | 1200 g |
| Volum | 18816.5692 m3 |
| Opprinnelsesland | Romania |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 138,00 kr
Fra 182,00 kr
Fra 530,00 kr
Fra 500,00 kr
Fra 240,00 kr
Fra 270,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |