600D ribstop, hovedlomme med glidlås, organisator på innsiden, side lomme, rom for trenings sko, vatterte håndtak og skulder rem. PVC fri.
8.83 KG
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 411,00 | 400,00 | 389,00 | 378,00 | 371,00 | 364,00 |
Svart
| Størrelse | 55 x 26 x 27.5 cm |
| Vekt | 799g |
| Trykkeflate | 220 x 100 mm |
| Materiale | Polyester,Polyester |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Følg direktivet om innhold i AZO-fargestoff 2002/61/EU, Overhold kadmiumdirektivet 91/338/EU, Overhold blyinnhold for USA, Overhold PAHS-innholdet i Reach & ZEK 01-4-08, Overhold SVHC-direktivet 1907/2006/EU, Overhold direktivet om nikkelfrigivelsesmetode BS EN 1811:2012 og A:2015, Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede, Ingen PVC-materialer brukt |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 434 |
| Nästa Leverans : 2026-06-02 | 1200 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 196,00 kr
Fra 420,00 kr
Fra 460,00 kr
Fra 240,00 kr
Fra 390,00 kr
Fra 158,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |