Du vil ikke gå ubemerket hen med denne romslige weekendbagen over skulderen din, da den både er stilfull og minimalistisk. Bagen har en justerbar stropp, slik at du kan reise med komfort uansett om det er en arbeidsreise eller ferie. For å gi bedre organisatorisk kapasitet er bagen utstyrt med glidelåslomme på den ene siden og en liten lomme med trykknapp på den andre. Den er laget av stilrent PU-materiale, som gir bagen sine vannavstøtende egenskaper.
• Vannavstøtende
• Stilrent PU-materiale
• Stor kapasitet
• Kvalitetsglidelås
• Justerbare stopper
9.7 KG
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 607,00 | 591,00 | 574,00 | 559,00 | 548,00 | 537,00 |
Svart
| Størrelse | 55.5 x 22 x 43 cm |
| Vekt | 1110g |
| Trykkeflate | 100 x 100 mm |
| Materiale | Polyester,Polyester |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Følg direktivet om innhold i AZO-fargestoff 2002/61/EU, Overhold kadmiumdirektivet 91/338/EU, Overhold blyinnhold for USA, Overhold PAHS-innholdet i Reach & ZEK 01-4-08, Overhold direktivet om ftalatinnhold, Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede |
| Social Compliance | SMETA |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us, https://vinga.com/eu/Contact product@xdconnects.com, info@vinga.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 6354 |
| Nästa Leverans : 2026-04-23 | 2004 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 196,00 kr
Fra 420,00 kr
Fra 240,00 kr
Fra 460,00 kr
Fra 390,00 kr
Fra 158,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |