Dramaten trillebag med kjølerom. Lav vekt pga. aluminiumrammen. Bagen har spesialkrok, slik at den kan henges på handlevognen.
Antrasitt
| Størrelse | 45 x 36 x 95 cm |
| Materiale | Polyester, Aluminium |
| Trykkeflate | Transfer: 18 x 12 cm, Laser: 6 x 1,5 cm |
| Vekt | 2.300 kg |
| Antal per innerlåda | 6 |
| Antal per ytterlåda | 6 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Plastpose |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 799 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 53,00 kr
Fra 158,00 kr
Fra 44,00 kr
Fra 50,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |