CrisMa handlepose laget av PU.
Sort
| Størrelse | 46 x 13 x 35 cm |
| Materiale | Polyuretan, Polyester |
| Trykkeflate | 8 x 12 cm |
| Vekt | 0,400 kg |
| Antal per innerlåda | 30 |
| Antal per ytterlåda | 30 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 4910 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 53,00 kr
Fra 158,00 kr
Fra 44,00 kr
Fra 50,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |