Nylonlommebok med glidelås (600D) med metallring, utseende og gummi.r
.....r
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og leveringr
.....
Sort (01)
| Materiale | PVC, Nylon 600D |
| Høyde | 1,1 cm |
| Bredde | 7,2 cm |
| Lengde | 11,2 cm |
| Størrelse | 7,2 cmx1,1 cmx11,2 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 16/8.5 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/500 |
| Carton Størrelse | 24 cmx50 cmx31 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI275801 | 12770 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 9,40 kr
Fra 360,00 kr
Fra 365,00 kr
Fra 15,00 kr
Fra 22,65 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |