Gymbag/eske i naturfarget bomull 140 g/m². Ideell til sport og fritid.
Hvit
| Størrelse | 39,5 x 51 cm |
| Materiale | Bomull |
| Trykkeflate | Screen: 26 x 27 cm, DTF Transfer : 25 x 20 cm, DTG Digital Transfer: 30 x 30 cm |
| Vekt | 0.097 kg |
| Antal per innerlåda | 25 |
| Antal per ytterlåda | 200 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 45991 |
| Inkommande v.25, 2026 | 25000 |
| Inkommande v.20, 2026 | 25000 |
| Inkommande v.35, 2026 | 80000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 14,40 kr
Fra 9,20 kr
Fra 36,00 kr
Fra 9,40 kr
Fra 10,80 kr
Fra 25,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |