Konferanseveske med justerbar skulderreim, spennelukking og lomme med glidelås på klaffen, hovedrom med glidelås og flere lommer under klaffen.
| Antall | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 190,00 | 182,00 | 178,00 | 174,00 |
Kongeblå
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | 600D i Polyester |
| Størrelse | 40 x 33 x 10 cmcm |
| Emballasje | 25st |
| Bruttovekt | 11kg |
| Vekt | 10.45kg |
| Emballasje | 38x48x29cm |
| GTIN / EAN | 8713159120223 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 3789 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 84,00 kr
Fra 154,00 kr
Fra 38,00 kr
Fra 96,00 kr
Fra 261,00 kr
Fra 31,50 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |