Nøkkel lommebok Nylon med metallring og glidelås.
Sort (01)
| Materiale | Polyester 420D |
| Høyde | 0,7 cm |
| Bredde | 7 cm |
| Lengde | 11 cm |
| Størrelse | 7 cmx0,7 cmx11 cm |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/500 |
| Carton Størrelse | 24 cmx50 cmx30 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, Lead |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI912401 | 9188 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 27,00 kr
Fra 100,00 kr
Fra 200,00 kr
Fra 31,00 kr
Fra 510,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |