Laptopbag av 300D-polyester som er ideell for deg som liker å reise lett. Den har alle lommer du trenger, 15.4 laptopkammer, plass til å putte dine papirer. PVC fri.
3.92 KG
| Antall | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 281,00 | 273,00 | 266,00 | 258,00 | 254,00 | 248,00 |
Svart
| Størrelse | 28 x 40 x 5 cm |
| Vekt | 345g |
| Trykkeflate | 120 x 120 mm |
| Materiale | Polyester,Polyester |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede, Overhold direktivet om nikkelfrigivelsesmetode BS EN 1811:2012 og A:2015, Overhold SVHC-direktivet 1907/2006/EU, Overhold PAHS-innholdet i Reach & ZEK 01-4-08, Overhold blyinnhold for USA, Overhold kadmiumdirektivet 91/338/EU, Følg direktivet om innhold i AZO-fargestoff 2002/61/EU, Ingen PVC-materialer brukt |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 2831 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 180,00 kr
Fra 690,00 kr
Fra 1390,00 kr
Fra 240,00 kr
Fra 600,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |