Allsidig bomullsveske i 220 g/m² som fås i en rekke farger. Vesken har et langt håndtak som kan bæres på skulderen eller over kroppen, og to korte håndtak for håndbæring. Ideell til hverdagsbruk eller arrangementer. Oeko-Tex®-sertifisert for trygge, testede materialer.
| Antall | 1 | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 62,00 | 61,00 | 58,50 | 57,50 | 56,50 | 54,50 | 53,50 | 51,50 | 51,00 | 49,90 | 49,15 |
Hvit
| Materiale | 100% Cotton 220g/m2 |
| Bredde | 130 |
| Lengde | 400 |
| Høyde | 440 |
| Vekt | 180 |
| Opprinnelsesland | India |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT95386.pdf |
| Farlig gods | No |
| Ekspresslevering | No |
| Emballasjemål | 600mm x 400mm x 280mm |
| Øvrig informasjon | Handle size: 1000 x 22 mm2nd handle size: 360 x 22 mm |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 58LT95386-N0001 | 4983 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 54,00 kr
Fra 12,40 kr
Fra 18,20 kr
Fra 11,80 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |