Disse brillene filtrerer det blå lyset som sendes ut fra digitale enheter (skjermer, smarttelefoner osv.) og passer for alle som bruker mye tid foran en skjerm.
Sort
| Størrelse | 13,7 x 15 x 5 cm |
| Materiale | Polykarbonat |
| Trykkeflate | 3,5 x 0,8 cm |
| Vekt | 0.022 kg |
| Antal per innerlåda | 20 |
| Antal per ytterlåda | 500 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Inkommande v.27, 2026 | 20000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 35,00 kr
Fra 2500,00 kr
Fra 1590,00 kr
Fra 68,00 kr
Fra 1450,00 kr
Fra 1070,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |