Kortermet t-skjorte for dame. Syrevasket finish. 1x1 ribbet rund hals og sidesømmer. Ton-i-ton dekksøm i halsen.
| Antall | 1 | 100 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 124,00 | 122,00 | 120,00 |
Gul
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| 2XL |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | Female |
| Opprinnelsesland | BANGLADESH |
| Materiale | 60% Bomull og 40% Polyester, 280 g/m2 |
| Emballasje | 50st |
| Bruttovekt | 10kg |
| Vekt | 9.5kg |
| Emballasje | 56x18x34cm |
| GTIN / EAN | 8713159739449 |
| GPSR-Informasjon | Gor Factory s.a. Ctra. Santomera / Abanilla Km 8.8 30620 Fortuna - Murcia - Spain |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| S | 66 |
| M | 76 |
| L | 87 |
| XL | 99 |
| 2XL | 95 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 66,00 kr
Fra 53,00 kr
Fra 66,00 kr
Fra 44,00 kr
Fra 36,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |