Arora unisex-genser med rund hals - en harmonisk blanding av stil og komfort. Det klassiske rundhals designet forsterkes av en flatstrikket ribbestrikket v-innsats midt foran, noe som gir det tidløse designet et moderne preg. Den børstede innsiden gir en usedvanlig myk, varm og lun følelse. Skulder-til-skulder-båndet i sateng gir ikke bare økt slitestyrke, men også et subtilt preg av raffinement. Denne genseren er laget av en kvalitetskombinasjon av bomull og polyester med en vekt på 300 g/m², og garanterer både stil og komfort ved ulike anledninger.
3,64 kg
| Antall | 1 | 25 | 50 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 470,00 | 450,00 | 430,00 |
Marineblå
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| XXS | |
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL | |
| 3XL |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 36 |
| CO2-avtrykk | 3,64 kg |
| Modell | Unisex |
| Opprinnelsesland | BANGLADESH |
| Materiale | Strikk i Polyester Bomull, 300 g/m2 |
| Emballasje | 20stk |
| Bruttovekt | 10kg |
| Vekt | 9,5kg |
| Emballasje | 39x60x30cm |
| GTIN / EAN | 8713159168171 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiOEKO-TEX®BSCI,Wrap Gold |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| XXS | 203 |
| XS | 62 |
| S | 106 |
| M | 334 |
| L | 266 |
| XL | 267 |
| XXL | 121 |
| 3XL | 143 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 164,00 kr
Fra 280,00 kr
Fra 188,00 kr
Fra 164,00 kr
Fra 610,00 kr
Fra 260,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |