Vaillant oxfordskjorte med lange ermer for kvinner - en tidløs stil med eksepsjonell kvalitet. Skjorten er laget av bomull av høy kvalitet, og den klassiske oxfordvevingen gir skjorten en raffinert tekstur som tilfører dybde og karakter til helhetsinntrykket. Skjortens button-down-krage gjør det enkelt å gå fra formelle til uformelle anledninger. Det andre knapphullet nedenfra er prydet med en iøynefallende oransje søm som gir skjorten et elegant preg. Skjorten har en figursydd passform som gir et feminint uttrykk.
1,20 kg
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 480,00 | 460,00 | 440,00 | 430,00 |
Hvit
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 36 |
| CO2-avtrykk | 1,20 kg |
| Modell | Female |
| Opprinnelsesland | BANGLADESH |
| Materiale | Oxford i 100% Bomull, 142 g/m2 |
| Emballasje | 40stk |
| Bruttovekt | 11kg |
| Vekt | 10,45kg |
| Emballasje | 36x30x56cm |
| GTIN / EAN | 8713159192961 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiOEKO-TEX®BSCI,Wrap Gold |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| XS | 187 |
| S | 118 |
| M | 27 |
| L | 176 |
| XL | 93 |
| XXL | 186 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 400,00 kr
Fra 400,00 kr
Fra 300,00 kr
Fra 300,00 kr
Fra 430,00 kr
Fra 590,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |