Hamam-poncho designet med to forskjellige teksturtyper, den ene siden i frotté og den andre siden i vanlig, glatt vev. Ponchoen er et praktisk og allsidig plagg perfekt til stranden eller ved bassenget. Den har en utmerket absorberingsevne og tørker raskt. Ponchoen er laget av 75% bomull og 25% polyester, og har en tykkelse på 360 g/m2. Dimensjoner: 100x95 cm. OEKO-TEX® STANDARD 100. 09.HIN.68091. Hohenstein HTTI.
7.75 KG
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 390,00 | 380,00 | 369,00 | 359,00 | 352,00 | 345,00 |
Gul
| Størrelse | 100 x 95 x 3 cm |
| Vekt | 790g |
| Trykkeflate | 100 x 100 mm |
| Materiale | Bomull,Polyester |
| Opprinnelsesland | IND |
| Product Compliance | Følg direktivet om innhold i AZO-fargestoff 2002/61/EU, Overhold formaldehyddirektivet EN 14184-1, Overhold direktivet om PCP-innhold 1999/51/EU |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us, https://vinga.com/eu/Contact product@xdconnects.com, info@vinga.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 201 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 234,00 kr
Fra 369,00 kr
Fra 510,00 kr
Fra 249,00 kr
Fra 599,00 kr
Fra 667,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |