Regnjakke, vendbar med trykknapper og hette.
Sort/sølv
| Størrelse | 88 cm x 68 cm |
| Materiale | Polyvinylklorid (PVC) |
| Trykkeflate | Transfer: Baksida: 20 x 20 cm, Screen: Framsida: 15 x 10 cm |
| Vekt | 0.498 kg |
| Antal per innerlåda | 25 |
| Antal per ytterlåda | 25 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Plastpose |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 1361 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 44,00 kr
Fra 174,00 kr
Fra 810,00 kr
Fra 810,00 kr
Fra 2399,00 kr
Fra 90,50 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |