Flerbruksbruk 3 i 1, Overjakke:, vanntett glidelås med hakebeskyttelse, avtagbar hette med forsterket topp, hette og nederkant justerbar med elastisk snøring, ermekanter justerbare med borrelås, passpolerte lommer med omvendt spoleglidelås, brystlomme, teipede sømmer, tilgang for merkevarebygging i sidefôr, buet og litt forlenget ryggdel, kontrastelementer, Innvendig fleece:, avtagbar indre fleecejakke, støpt glidelås i full lengde, paspolerte lommer, nederst justerbar med elastisk snøring, kontrastelementer, antipilling finish på begge sider
| Antall | 1 |
|---|---|
| Pris/stk | 1040,00 |
Svart
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| 2XL | |
| 3XL |
| Grammage | 130/220 g/m² |
| Materialets sammansättning | 100 % polyester |
| Behandlingar | noppfri yta |
| Tvättbar vid | 30 °C |
| Etikett | vävd |
| Typ av tillämpning | broderi, gravyr, screentryck, digital överföring, litografisk överföring, screentryck överföring, etikettbyte |
| Minsta antal styck | 1 pcs |
| Styck i påse | 1 pcs |
| Vattentät | 8 000 mm |
| Andningsbar | 5 000 g/m²/24 h |
| Produkt med flera användningsområden | 3i1 |
| Modell | Herr |
| Materiale | Överdel jacka: slätväv, 100 % polyester, TPU-membran, 130 g/m² Insida fleece: 100 % polyester, noppfri yta på båda sidor, 220 g/m² vattentät 8 000 mm, andas 5 000 g/m²/24 h. |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. |
| S | 335 |
| M | 0 |
| L | 0 |
| XL | 0 |
| 2XL | 0 |
| 3XL | 0 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 330,00 kr
Fra 360,00 kr
Fra 570,00 kr
Fra 559,00 kr
Fra 484,00 kr
Fra 930,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |