Vindtett og pustende. Glidelås foran med matchende hakebeskytter. Elastisk kantbånd i ermhull og nederkant. Nederste del av ryggen i mikroperforert stoff. Svært synlige detaljer på toppen, foran og bak. Lomme med elastisk stropp for å oppbevare vesten og ha den på håndleddet. Avtakbar etikett.
| Antall | 1 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 128,00 | 126,00 | 124,00 |
Fluorgul
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| 2XL |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | Unisex |
| Opprinnelsesland | BANGLADESH |
| Materiale | 100% Polyester, 70 g/m2, Contrast fabric, Mesh med cool fit finish i 100% Polyester, 70 g/ |
| Emballasje | 100st |
| Bruttovekt | 9kg |
| Vekt | 8.55kg |
| Emballasje | 34x46x28cm |
| GTIN / EAN | 8713159680888 |
| GPSR-Informasjon | Gor Factory s.a. Ctra. Santomera / Abanilla Km 8.8 30620 Fortuna - Murcia - Spain |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| XS | 9 |
| S | 54 |
| M | 11 |
| L | 0 |
| XL | 100 |
| 2XL | 2 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 43,00 kr
Fra 49,00 kr
Fra 559,00 kr
Fra 559,00 kr
Fra 119,00 kr
Fra 1279,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |