Vannflaske av BPA-fri tritanplast. Stroppen på lokket gjør den lett å henge på treningsmaskinen, og det at den er tynnere gjør at den passer i de fleste koppholdere. Flasken er enkel å rengjøre. Passer bra til å utstyre med trykk. Str: 570 ml. Emb. Plastpos
• Kapasitet 600ml
• BPA fri
• Bærestropp
• Sølefri
• Laget av Tritan
1.05 KG
Blå
| Størrelse | 23.5 x ø 6.5 cm |
| Vekt | 106g |
| Trykkeflate | 25 x 70 mm |
| Materiale | Tritan |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Bisfenol A-frie materialer brukt, Oppfyll matvaredirektivet 1935/2004/EU & 2020/1245, Overhold PAHS-innholdet i Reach & ZEK 01-4-08, Overhold direktivet om ftalatinnhold, Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us, https://vinga.com/eu/Contact product@xdconnects.com, info@vinga.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 3649 |
| Nästa Leverans : 2026-04-23 | 3000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 36,00 kr
Fra 39,00 kr
Fra 25,00 kr
Fra 47,00 kr
Fra 116,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |