Bygget for å vare, laget for å utforske.Denne 600 ml feltflasken er konstruert av førsteklasses titan, er ultralett, usedvanlig slitesterk og fullstendig motstandsdyktig mot rust eller lukt. Den holder drikken din ren og frisk, uten å påvirke den originale smaken. Designet med et solid skrulokk og bærehåndtak for ethvert eventyr fra røffe fotturer til daglig pendling. Pakket i FSC-gaveeske.Alle Nordic Drift-produkter er kvalitetstestet. Fordi vi tror så sterkt på ytelsen og holdbarheten til utstyret vårt, gir vi 5 års garanti på produksjonsfeil på alle varer.
• 5 års garanti
• Holdbar og pålitelig
• Kvalitetstestet på hver bestilling
4.78 KG
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 379,00 | 369,00 | 358,00 | 348,00 | 342,00 | 335,00 |
Sølvfarget
| Størrelse | 22.5 x ø 7.2 cm |
| Vekt | 160g |
| Trykkeflate | 30 x 80 mm |
| Materiale | Titanium,PP |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Bisfenol A-frie materialer brukt, Oppfyll matvaredirektivet 1935/2004/EU & 2020/1245, Begrenset i Stockholmkonvensjonen, EU/UK PoP-forordningen, REACH-forordning (EF) nr. 1907/2006, total fluor mindre enn 50 ppm |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 1842 |
| Nästa Leverans : 2026-08-06 | 2016 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 36,00 kr
Fra 39,00 kr
Fra 47,00 kr
Fra 25,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |