Proteinshaker laget av resirkulert rustfritt stål med shakerkule i metall, kapasitet 750 ml.
Hvit
| Størrelse | 22,8 x Ø 9,2 cm |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Trykkeflate | 4 x 4 cm |
| Vekt | 0.280 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 50 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Inkommande v.17, 2026 | 5000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 36,00 kr
Fra 39,00 kr
Fra 25,00 kr
Fra 47,00 kr
Fra 116,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |