Via RCS-flasken er laget av sertifisert resirkulert 304-stål. Denne vannflasken har en enveggskonstruksjon med et unikt, lekkasjesikkert lokk som kan skrus på og låses. Kan betjenes med én hånd. Trykk for å åpne lokket for enkel slurk. Kan kun brukes til kalde drikker. Kun håndvask. Laget av RCS-sertifiserte resirkulerte materialer (Recycled Claim Standard). RCS-sertifiseringen sikrer en fullstendig sertifisert leverandørkjede for resirkulerte materialer. Totalt resirkulert innhold: 73 % basert på varens totale vekt. BPA-fri. Bulkemballert. Kapasitet 600 ml.
0.82 KG
| Antall | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 115,00 | 112,00 | 110,00 | 106,00 | 104,00 | 102,00 |
Svart
| Størrelse | 23.5 x ø 6.7 cm |
| Vekt | 155g |
| Trykkeflate | 25 x 80 mm |
| Materiale | Resirkulert rustfritt stål,PP |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Bisfenol A-frie materialer brukt, Oppfyll matvaredirektivet 1935/2004/EU & 2020/1245 |
| Sporbarhet | RCS Blended |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 17261 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 36,00 kr
Fra 39,00 kr
Fra 47,00 kr
Fra 25,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |