Solbriller med RCS-sertifisert, resirkulert og gjennomsiktig PC-innfatning. Med fargede speilglass. Totalt resirkulert innhold: 72 % basert på varens totale vekt. RCS-sertifiseringen sikrer en fullstendig sertifisert forsyningskjede for resirkulerte materialer. Brilleglassene er i samsvar med EN ISO 12312-1, UV 400 og CAT 3. Pakket i en FSC®-krafteske.
0.2 KG
Svart
| Størrelse | 14.7 x 4.9 x 3.2 cm |
| Vekt | 27.2g |
| Trykkeflate | 50 x 7 mm |
| Materiale | rPC |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Overhold direktivet om øye- og ansiktsbeskyttelse EN ISO 12312-1, Overhold PAHS-innholdet i Reach & ZEK 01-4-08, Overhold direktivet om ftalatinnhold, Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede |
| Sporbarhet | RCS Blended |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 583 |
| Nästa Leverans : 2026-08-02 | 10200 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 9,60 kr
Fra 26,00 kr
Fra 240,00 kr
Fra 18,80 kr
Fra 24,00 kr
Fra 66,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |