RPET sammenleggbart polar fleece teppe. 150 gram. PEVA bakside. Frontlomme med glidelås. Kort håndtak.
Sort (01)
| Materiale | Metall, Polyester, Polar Fleece, PEVA, rPET |
| Bredde | 120 cm |
| Lengde | 150 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 460/10.4 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 39 cmx60 cmx27 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Global Recycled Standard (GRS), Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Lead, Extractable Heavy Metals, Colour Release, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI97659101 | 4116 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 230,00 kr
Fra 210,00 kr
Fra 92,00 kr
Fra 196,00 kr
Fra 84,00 kr
Fra 310,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |