Elektrisk luftpumpe med oppladbart batteri (2000 mAH) og tre universelle ventilfester for oppblåsing av strandballer, luftmadrasser osv. USB-C-ladekabel inkludert.
Sort
| Størrelse | 10 x 8,8 x 9 cm |
| Trykkeflate | 3 x 2 cm |
| Vekt | 0.367 kg |
| Batterier | Li-Ion 18650 |
| Antal per innerlåda | 30 |
| Antal per ytterlåda | 30 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 1462 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 39,00 kr
Fra 19,40 kr
Fra 25,00 kr
Fra 17,00 kr
Fra 92,00 kr
Fra 168,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |