Avior RCS resirkulert vakuumflaske i rustfritt stål er designet for langvarig glede av drikke! Den dobbeltveggede resirkulerte vakuumkonstruksjonen i rustfritt stål holder drikke avkjølt i opptil 20 timer eller varm i opptil 10 timer. Denne flasken passer til de fleste vanlige koppholdere for biler, slik at du kan ta den med deg hvor som helst. Laget med RCS (Recycled Claim Standard) sertifiserte resirkulerte materialer. RCS-sertifisering sikrer en fullstendig sertifisert forsyningskjede av resirkulerte materialer. Totalt resirkulert innhold: 84% basert på total varevekt. BPA-fri. Kapasitet 1000ml. Inkludert FSC®-sertifisert kraftemballasje. Gjenbruk esken til en telefonholder, blyantholder eller blomsterpotte! 2% av inntektene fra hvert solgte Impact-produkt vil bli donert til Water.org.
• Vakuumflaske
• Sølefri
• 10 timer varm og 20 timer kald
3.2 KG
Svart
| Størrelse | 28.8 x ø 8.3 cm |
| Vekt | 408g |
| Trykkeflate | 261 x 150 mm |
| Materiale | Resirkulert rustfritt stål,PP |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Bisfenol A-frie materialer brukt, Oppfyll matvaredirektivet 1935/2004/EU & 2020/1245, Begrenset i Stockholmkonvensjonen, EU/UK PoP-forordningen, REACH-forordning (EF) nr. 1907/2006, total fluor mindre enn 50 ppm |
| Sporbarhet | RCS Blended |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://avira-reusables.com/contact/ product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 78 |
| Nästa Leverans : 2026-05-22 | 1512 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 128,00 kr
Fra 174,00 kr
Fra 182,00 kr
Fra 340,00 kr
Fra 210,00 kr
Fra 290,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |