Lommekniv i rustfritt stål med sikkerhetslås.r
.....r
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og leveringr
.....
Sølv (32)
| Materiale | Rostfritt stål 430 |
| Høyde | 0,6 cm |
| Bredde | 2,6 cm |
| Lengde | 7,5 cm |
| Størrelse | 2,6 cmx0,6 cmx7,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 38/9.2 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 24/240 |
| Carton Størrelse | 18,5 cmx18,5 cmx35 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, SVHC\'s, Foodcontact |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI824232 | 564 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 220,00 kr
Fra 495,00 kr
Fra 462,00 kr
Fra 459,00 kr
Fra 551,00 kr
Fra 137,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |