Lommekniv med belteklips
moderne karbonfiberlookmetal
Anbefalt merke: lasergravering L1
Knivstørrelse (lukket): 11,2 x 3 x 1,8 cm
| Antall | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 225,00 | 189,00 | 187,00 | 184,00 | 182,00 | 180,00 | 177,00 |
Sort (01)
| Materiale | Kolfiber-look, metall |
| Høyde | 30 mm |
| Bredde | 18 mm |
| Lengde | 112 mm (closed) |
| Størrelse | 18 mmx30 mmx112 mm (closed) |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 0.145/17.4 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 120/120 |
| Leveringstid | Ca 2-3 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Declaration of conformity |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 210,00 kr
Fra 233,00 kr
Fra 27,50 kr
Fra 2000,00 kr
Fra 175,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |