Lommekniv Schwarzwolf med trehåndtak.
Pakket i Schwarzwolf gaveeske.
Materiale: metall/tre
Anbefalt merke:
lasergravering L1, L2
Maksimal avtrykkstørrelse: 30 × 5 mm
Knivstørrelse (lukket): 10,3 × 3 × 1,7 cm
| Antall | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 250,00 | 211,00 | 209,00 | 205,00 | 203,00 | 202,00 | 198,00 |
Brun (11)
| Materiale | Metall, trä |
| Høyde | 30 mm |
| Bredde | 17 mm |
| Lengde | 103 mm (closed) |
| Størrelse | 17 mmx30 mmx103 mm (closed) |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 0.121/14.52 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 120/120 |
| Leveringstid | Ca 2-3 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Declaration of conformity |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 220,00 kr
Fra 495,00 kr
Fra 462,00 kr
Fra 459,00 kr
Fra 551,00 kr
Fra 137,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |