Foldbar lommekniv i rustfrittstål med sikkerhetslås. Logo graveres på håndtaket.
Grå
| Størrelse | 10 x 3,5 x 0,5 cm |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Trykkeflate | 4 x 2 cm |
| Vekt | 0.074 kg |
| Antal per innerlåda | 24 |
| Antal per ytterlåda | 240 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 4527 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 220,00 kr
Fra 495,00 kr
Fra 462,00 kr
Fra 459,00 kr
Fra 551,00 kr
Fra 137,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |