Sparegris i plast med gummipropp i bunnen.
.....
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og levering
.....
Hvid (02)
| Materiale | PVC |
| Høyde | 7,6 cm |
| Bredde | 7,3 cm |
| Lengde | 9,5 cm |
| Størrelse | 7,3 cmx7,6 cmx9,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 64/8.81 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/100 |
| Carton Størrelse | 40 cmx49,5 cmx34 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | EN71-3, PAHs, EN71-1, Phthalates, EN71-2, SVHC\'s |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI184202 | 4673 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 39,60 kr
Fra 92,50 kr
Fra 46,20 kr
Fra 15,35 kr
Fra 33,50 kr
Fra 27,90 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |