Mikado pinnespill
Beige
| Størrelse | 19 x 4,2 x 2,1 cm |
| Materiale | Tre |
| Trykkeflate | 5 x 2 cm |
| Vekt | 0.084 kg |
| Antal per innerlåda | 100 |
| Antal per ytterlåda | 100 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 6689 |
| Inkommande v.38, 2026 | 15000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 13,60 kr
Fra 260,00 kr
Fra 136,00 kr
Fra 21,00 kr
Fra 50,00 kr
Fra 72,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |