Bordfotballspill. Laget i tre, metall og plast. Inkludert 2 baller. Leveres i en fargerik forpakning. (Krever viss montering)
.....
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og levering
.....
Multicolor (09)
| Materiale | Plast, Jern, MDF |
| Høyde | 1 cm |
| Bredde | 27,5 cm |
| Lengde | 51 cm |
| Størrelse | 27,5 cmx1 cmx51 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 2002/9.48 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 32,5 cmx53 cmx31,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | EN71-3, Cadmium, PAHs, EN71-1, Phthalates, EN71-2, PCP, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI234609 | 2168 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 13,20 kr
Fra 20,00 kr
Fra 49,00 kr
Fra 128,00 kr
Fra 72,00 kr
Fra 150,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |