Sudoku i tre. Inneholder 99 nummererte trefliser og en manual med spillinstruksjoner og løsninger. Individuelt pakket i brun papp.
Brun (11)
| Materiale | Tre |
| Høyde | 3,5 cm |
| Bredde | 22,5 cm |
| Lengde | 22,5 cm |
| Størrelse | 22,5 cmx3,5 cmx22,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 570/12 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 51 cmx51 cmx24 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI109758911 | 1337 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 13,20 kr
Fra 20,00 kr
Fra 128,00 kr
Fra 72,00 kr
Fra 49,00 kr
Fra 250,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |