Hvitt skyvepussel - perfekt til digitalt trykk. La kundene velge hva som skal stå.
Hvit
| Størrelse | 7,4 x 0,5 x 8,8 cm |
| Materiale | Plast |
| Trykkeflate | UV Digital tryck: 5,3 x 7,3 cm, Tampo: 5 x 2 cm |
| Vekt | 0.027 kg |
| Antal per innerlåda | 100 |
| Antal per ytterlåda | 100 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 44452 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 104,00 kr
Fra 29,00 kr
Fra 10,90 kr
Fra 32,25 kr
Fra 6,48 kr
Fra 5,91 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |