Plysj lekebjørn med fleece (180 gsm) teppe (utfoldet: ca. 120 x 80 cm). Hendene holdes sammen med borrelås.
Sort (01)
| Materiale | Polyester |
| Bredde | 80 cm |
| Lengde | 120 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 180/6.8 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 41 cmx41 cmx43 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | EN71-3, Cadmium, PAHs, EN71-1, Phthalates, EN71-2, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI84074201 | 1040 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 210,00 kr
Fra 92,00 kr
Fra 84,00 kr
Fra 310,00 kr
Fra 229,00 kr
Fra 320,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |