Plysj bamse med hettegenser og syede øyne.
Hvid (02)
| Materiale | Polyester 100% |
| Høyde | 20 cm |
| Bredde | 12 cm |
| Lengde | 18 cm |
| Størrelse | 12 cmx20 cmx18 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 102/7.8 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 40 cmx60 cmx40 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | EN71-3, Cadmium, EN71-1, EN71-2, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, UKCA, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI818202 | 3423 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 69,50 kr
Fra 110,00 kr
Fra 117,00 kr
Fra 50,50 kr
Fra 99,00 kr
Fra 110,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |