Nonwoven (80 gr/m²) ryggsekk med snøring med design for å farge i. Leveres med fire tusjpenner.
Hvid (02)
| Materiale | Non Woven |
| Høyde | 0,1 cm |
| Bredde | 24 cm |
| Lengde | 29,5 cm |
| Størrelse | 24 cmx0,1 cmx29,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 36/7.9 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 100/200 |
| Carton Størrelse | 34 cmx50 cmx34 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | EN71-3, Cadmium, PAHs, EN71-1, Phthalates, EN71-2, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, Safety Data Sheet (SDS), BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI790902 | 12573 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 32,00 kr
Fra 11,60 kr
Fra 13,00 kr
Fra 5,50 kr
Fra 20,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |