Drage til å fargelegge selv. Leveres med 4 stk tusjer
Rød (08)
| Materiale | Polyester 190T |
| Høyde | 0,4 cm |
| Bredde | 39 cm |
| Lengde | 50,5 cm |
| Størrelse | 39 cmx0,4 cmx50,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 39/10.7 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/200 |
| Carton Størrelse | 41,5 cmx55 cmx36 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Safety Data Sheet (SDS), EN71-3, Cadmium, PAHs, EN71-1, Phthalates, EN71-2, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI781808 | 4029 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 12,40 kr
Fra 11,00 kr
Fra 31,00 kr
Fra 5,30 kr
Fra 12,40 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |