Consult Recycled Pencil er en populær pinpenn laget av 90 % resirkulert ABS. Pennen har et ergonomisk grep, noe som gir en behagelig skrivefølelse. Under hetten er det en hvit rødme. Consult Recycled er også tilgjengelig som kulepenn og kan leveres som sett.
| Antall | 100 | 300 | 500 | 1000 | 2000 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 7,97 | 6,98 | 5,31 | 5,21 | 4,62 | 4,33 | 4,13 |
Sort
| Opprinnelsesland | Kina |
| Vekt | 7g |
| Lengde | 148mm |
| Emballasje | 50 stk. i pose |
| Refill | 0,7mm Stift, 2st |
| Leveringstid | 10-15 virkedager etter godkjent korrektur |
| Øvrig informasjon | Produkttyp: Miljöpenna Återvunnen plastStatistikkod: 96084000 |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 20095-0004-B | 34 984 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 49,05 kr
Fra 3,01 kr
Fra 4,15 kr
Fra 2,76 kr
Fra 2,76 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |