Epoca P Pencil er en klassisk trykkblyant fra svenske Ballograf, i elegant tidløs design av høyeste kvalitet. Blyanten har 0,7 mm spiss og er utstyrt med et fast rør til stiften, noe som gir en svært presis skrift. Epoca P kan også fås som kulepenn. Det er livstidsgaranti på trykkmekanismen.
| Antall | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 3000 | 5000 | 7000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 68,50 | 58,50 | 56,50 | 55,00 | 54,00 | 52,50 | 50,50 | 49,75 |
Hvit
| Opprinnelsesland | Sverige |
| Vekt | 13g |
| Lengde | 135mm |
| Emballasje | 50 stk./ kartong |
| Refill | Stift 0,7mm |
| Leveringstid | 10-15 arbeidsdager etter godkjent korrektur |
| Øvrig informasjon | Tillverkarens Artnr: 723 06Produkttyp: Reklampenna, PlastStatistikkod: 96084000 |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 10183-0723-A | 925 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 4,23 kr
Fra 2,76 kr
Fra 4,23 kr
Fra 3,01 kr
Fra 2,76 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |