Klassisk blyant med opak hvit kropp og fargede detaljer.
| Antall | 100 | 300 | 500 | 1000 | 2000 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 6,75 | 5,52 | 4,91 | 4,19 | 4,09 | 3,48 | 3,37 |
Helhvit / pms vit
| Opprinnelsesland | Kina |
| Vekt | 7g |
| Lengde | 151mm |
| Emballasje | 50 stk. i pose |
| Refill | 0,7mm Stift, 3st |
| Leveringstid | 10-15 virkedager etter godkjent korrektur |
| Øvrig informasjon | Produkttyp: Reklampenna, PlastStatistikkod: 9609200000 |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 20081-0002-AA | 12 128 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 51,00 kr
Fra 2,76 kr
Fra 3,01 kr
Fra 3,60 kr
Fra 7,23 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |