Unik kulepenn i flott metallfinish. Inkluderer ca 1200m skrivelengde Tysk Dokumental® blå blekk refill med TC-ball for utrolig myk og jevn skriving.
• Tysk blekk
• Unikt clip design
0.1 KG
| Antall | 1 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 9,82 | 9,60 | 9,38 | 9,05 | 8,95 | 8,73 |
Svart
| Størrelse | 14.9 x ø 1.1 cm |
| Vekt | 15.5g |
| Trykkeflate | 40 x 5 mm |
| Materiale | ABS,Metall |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede, Overhold SVHC-direktivet 1907/2006/EU, Overhold PAHS-innholdet i Reach & ZEK 01-4-08, Overhold kadmiumdirektivet 91/338/EU, Overhold blyinnhold for USA, Overhold direktivet om nikkelfrigivelsesmetode BS EN 1811:2012 og A:2015, |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 37940 |
| Nästa Leverans : 2026-04-23 | 12000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 2,90 kr
Fra 8,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |