Slank kulepenn med i forskjellige farger med applikasjoner i sølv og blå refill.
| Antall | 250 | 500 | 1000 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 9,90 | 9,46 | 9,02 | 8,80 | 8,36 |
Sort
| Størrelse | 14 x 0,8 cm |
| Materiale | Metall |
| Trykkeflate | Laser: 3 x 0,6 cm, UV Digital tryck: 4 x 0,5 cm |
| Vekt | 0.011 kg |
| Antal per innerlåda | 100 |
| Antal per ytterlåda | 1000 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Plastpose |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 37508 |
| Inkommande v.37, 2026 | 20000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 8,00 kr
Fra 2,90 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |