Super Grip trykkblyant er som den tilsvarende kulepennen en storfavoritt! Med et fint gummigrep og viskelær på toppen økes skriveopplevelsen. Super Grip kan trykkes på både klips og på pennekroppen. Refillstift er tilgjengelig.
| Antall | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 3000 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 37,80 | 33,35 | 32,65 | 31,60 | 29,65 | 27,90 | 27,20 |
Svart / pms svart
| Opprinnelsesland | Japan |
| Vekt | 9g |
| Lengde | 147mm |
| Emballasje | 50 stk. i pose |
| Refill | 0,5mm Stift |
| Leveringstid | 10-15 virkedager etter godkjent korrektur |
| Øvrig informasjon | Tillverkarens Artnr: 290024Produkttyp: Reklampenna, PlastStatistikkod: 96084000 |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 10182-0121-B | 5 167 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 8,00 kr
Fra 2,90 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |