FriXion Ball Plus er en miljøvennlig penn i den populære FriXion-serien med blekk som kan viskes ut. Pennen er laget av 82 % resirkulert plast og er sertifisert i henhold til Ecomarks TYPE-1-standard (ISO 14024). Det ergonomiske grepet sørger for at pennen ligger godt i hånden og gir en behagelig skriveopplevelse. Blekket har samme farge som viskelærspissen og kan viskes ut så mange ganger du vil. Når blekket tar slutt, kan man kjøpe refillpatroner, noe som er både praktisk og miljøvennlig. Pennen kan merkes med reklametrykk i 1-4 farger ved siden av klipset på pennkroppen.
| Antall | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 3000 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 72,00 | 70,00 | 65,00 | 61,00 | 57,50 | 55,00 | 53,50 |
Sort
| Opprinnelsesland | Frankrike |
| Vekt | 10g |
| Lengde | 146mm |
| Emballasje | 10stk i kartong |
| Refill | 0,7mm FriXion Plastic |
| Blekkfarge | Svart, Blå, Grön, Röd |
| Leveringstid | 10-15 arbeidsdager etter godkjent korrektur |
| Øvrig informasjon | Tillverkarens Artnr: 669699 |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 10182-6697-BÖ | 5 000 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 2,90 kr
Fra 2,60 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |