12 fargeblyanter i en gaveeske av tre med skyvelokk, som har linjal på baksiden. Dekorasjon er ikke mulig på delene.
| Antall | 1 | 250 | 500 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 44,00 | 42,00 | 41,00 | 40,00 |
Naturhvit
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Tre |
| Størrelse | 21,5 x 3,5 x 4 cmcm |
| Emballasje | 120st |
| Bruttovekt | 13kg |
| Vekt | 12.35kg |
| Emballasje | 23x41x45cm |
| GTIN / EAN | 8713159053408 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | FSC® |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 247 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 3,80 kr
Fra 3,60 kr
Fra 6,80 kr
Fra 13,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |