Bambus- og metallskrivesett bestående av en kulepenn med gummispiss for kapasitive skjermer og en mekanisk blyant. Pakket i en pappkasse. Blått blekk.
Brun (11)
| Materiale | ABS, Kartong, Bambus, Stål |
| Høyde | 2,2 cm |
| Bredde | 4 cm |
| Lengde | 13,6 cm |
| Størrelse | 4 cmx2,2 cmx13,6 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 19/9 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 25/200 |
| Carton Størrelse | 36,5 cmx43,5 cmx25,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | EN71-3, Safety Data Sheet (SDS), Cadmium, PAHs, 2013/2/EU, Phthalates, PCP, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI797411 | 4239 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 5,00 kr
Fra 5,00 kr
Fra 6,80 kr
Fra 6,80 kr
Fra 4,80 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |